Aktualizovaný harmonogram kurzov IKT

Práca s internetom: 23.3. a 30.3.2012

Chcete sa naučiť s internetom pracovať rýchlejšie, efektívnejšie a dozvedieť sa o ňom čo najviac informácií? Stále sa divíte novinkám a radi by ste vedeli, ako fungujú? Chceli by ste využívať rôzne internetové služby a neviete, ako na to? Potom je toto školenie určené práve pre Vás!

 

Správa kontaktov a úloh: 13.4. a 20.4.2012

Chystáte sa na pracovný pohovor a jednou z požiadaviek je ovládanie programu MS Outlook? Dnes je tento program samozrejmosťou rovnako, ako ovládanie programov Word, či Excel. Neviete čo to je a na čo slúži? Radi by ste využili lepšie možnosti pre spravovanie e-mailov, kontaktov, úloh, kalendára no niet nikoho, kto by si našiel čas a vysvetlil Vám to? Určite prídite na toto školenie!

 

Informačná bezpečnosť: 27.4. a 11.5.2012

Myslíte si, že Váš počítač a e-maily sú dostatočne zabezpečené? Viete, že heslo, ktoré vytvárate by malo byť kombináciou malých a veľkých písmen, znakov a čísel? V opačnom prípade ho hackeri dokážu rozlúštiť už za pár sekúnd! Vás sa to netýka? A čo Vaše účty, internetbanking, súkromné a pracované e-maily a informácie v nich? Viete čo je to hoax, kibernetický terorizmus, phishing, spam alebo spyware? Ako sa chrániť pred počítačovými vírusmi a červami? Nie? Toto školenie si určite nenechajte ujsť. Okrem množstva užitočných informácií sa určite naučíte aj to, ako pracovať s počítačom bezpečnejšie a vyvarovať sa zbytočným chybám, ktoré Vás môžu stáť únik cenných informácií.

 

CMS e-learning: 31.5. a 1.6.2012

Viete, čo je to CONTENT MANAGEMENT SYSTEM a na čo sa využíva? Ako fungujú najmodernejšie aplikácie umožňujúce elektronické vzdelávanie a ako si takéto vzdelávanie vytvoriť sami?  Čo všetko je možné zahrnúť do e-learningového vzdelávania, aké sú jeho výhody a nevýhody? Radi by ste sa naučili, ako študovať rýchlejšie a viac si pri tom zapamätať? Navyše z pohodlia domova? Prídite na toto školenie!

 

Všetky školenia sa uskutočnia v čase 08:30 - 17:00 v priestoroch Štátnej vedeckej knižnice na Lazovnej ulici č. 9 v Banskej Bystrici. 

Ste srdečne vítaní!

Priestor na vašu príležitosť.
Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia.